Często zadawane pytania (FAQ)

Dowiedz się wszystkiego o Tournify

Nasze nowe centrum pomocy jest teraz dostępne

Szczegółowe instrukcje, filmy i wiele więcej odpowiedzi

Do czego służy Tournify

Tournify wspiera turnieje sportowe lub e-sportowe. Jako organizator możesz łatwo zarządzać drużynami, tworzyć format turnieju, ustalać harmonogram meczów i przetwarzać wszystkie wyniki. Sportowcy i widzowie są aktualizowani za pośrednictwem strony internetowej turnieju, którą można utworzyć w ciągu kilku minut. Strona turniejowa stworzona przez Tournify zawiera harmonogram, wyniki i tabele.

Czy potrzebuję konto do korzystania z Tournify?

Jeśli chcesz zorganizować turniej, musisz się zarejestrować i założyć konto. W ten sposób możesz zapisać swój turniej i dać dostęp innym. Podczas rejestracji prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, a Ty możesz wybrać hasło. Uczestnicy turnieju i inni widzowie mogą śledzić turniej online bez konta.

Ile osób może korzystać z jednego konta?

Nie ma co do tego ograniczeń. Możesz udostępniać swoje dane logowania innym osobom. Możesz także pracować z wieloma kontami w tym samym turnieju, dodając dodatkowe konta jako administratorzy na stronie Uczestnicy. Istnieje również opcja udostępniania linków do logowania sędziom i zespołom, dzięki czemu mogą oni uzupełniać wyniki za pośrednictwem strony internetowej turnieju - bez konieczności zakładania konta.

Czy potrzebuję połączenia z internetem podczas korzystania z Tournify?

Tak, potrzebujesz połączenia internetowego i przeglądarki. Możesz używać Tournify na dowolnm urządzeniu (komputer, laptop, tablet). Zalecamy używanie Google Chrome.

Czy jest dostępna aplikacja iOS/Android?

Tak! Każdy turniej na licencjiPro, Klasa Światowa lub Legendarny można zaprezentować za pomocą aplikacji Tournify, która jest dostępna na Androida i iOS. Dzięki wygodnym powiadomieniom push nikt nie spóźni się na mecz. Sędziowie lub gracze mogą przesyłać wyniki bezpośrednio z aplikacji. Aplikacja służy wyłącznie do prezentowania turniejów. Planer turniejów (Tournify Manage) jest dostępny tylko w Twojej przeglądarce. Zalecamy wybranie dużego ekranu do tworzenia harmonogramów meczów (chociaż strona jest w pełni responsywna i działa również na telefonach komórkowych).

Brakuje mi istotnej funkcji. Czy mogę to gdzieś zgłosić?

Oczywiście! Chętnie dowiemy się, jakie funkcje chciałbyś zobaczyć w Tournify. Dlatego stworzyliśmy specjalną stronę z żądaniami funkcji pod adresem www.tournifyapp.com/manage/features. Na tej stronie możesz głosować, komentować pomysły innych lub dodawać własne!

;