Tournify przeprojektowane

Cieszymy się, że używasz Tournify do swoich turniejów! Uważamy, że spodoba Ci się teraz jeszcze bardziej, ponieważ Tournify został całkowicie odnowiony. W ciągu ostatnich kilku miesięcy ciężko pracowaliśmy nad nową wersją naszego oprogramowania turniejowego, która zapewnia maksymalną elastyczność w tworzeniu formatu turnieju i harmonogramu meczów. Wprowadziliśmy również drobne zmiany w naszych planach i zaktualizowaliśmy nasze warunki użytkowania i politykę prywatności.

Własny format turnieju

Możesz teraz samodzielnie zbudować turniej, dodając grupy, fazę pucharową i pojedyncze mecze. Możesz stworzyć własną klasyfikację dla każdej dywizji, która składa się z jednej lub więcej faz.

Dynamicznie harmonogramowanie

Użyj nowego narzędzia do planowania, aby określić, które pule, fazy pucharowe lub mecze chcesz zaplanować na którym boisku. Możesz teraz stworzyć dowolny format, aż do finału, a także łatwo uwzględniać przerwy w harmonogramie.

Nowy sposób na wyświetlanie i udostępnianie turnieju

Na ekranie Tournify Live zawsze można było pokazywać wyniki i wyniki bezpośrednio uczestnikom turnieju, ale teraz jest to znacznie wygodniejsze. Na komputerze lub telefonie uczestnicy mogą przeglądać wszystkie informacje w publicznej witrynie internetowej, a Ty możesz utworzyć pokaz slajdów, aby zaprezentować swój turniej.

Zmiany w naszych pakietach

W nowej wersji możesz również wybrać, czy chcesz ulepszyć swój turniej do pakietu Klasa Światowa lub Legendarny, czy też wolisz skorzystać z bezpłatnego pakietu Amatorskiego. Tworzenie dywizji jest teraz również możliwe w wersji darmowej i możesz skonfigurować cały turniej, zanim zdecydujesz się na aktualizację. Aby umożliwić takie aktualizacje w przyszłości, możesz skonfigurować turniej do 8 drużyn w bezpłatnej wersji. Ceny ulepszeń pozostały bez zmian.

Zaktualizowane warunki użytkowania i polityka prywatności

Niewątpliwie otrzymałeś wiele e-maili dotyczących nowego prawa RODO, którego wszystkie organizacje muszą przestrzegać przed 25 maja. W Tournify zaktualizowaliśmy również nasze warunki użytkowania i politykę prywatności. Są teraz łatwiejsze do odczytania i masz większą kontrolę nad sposobem wykorzystania danych. Umowa dotycząca przetwarzania jest również zawarta w warunkach użytkowania (załącznik 1). Jest to konieczne, ponieważ przetwarzamy Twoje dane osobowe, na przykład dlatego, gdy podajesz nazwiska sędziów lub przechowujesz dane kontaktowe zespołów. Nowe warunki wchodzą w życie natychmiast. Jeśli będziesz nadal korzystać z Tournify, automatycznie zgadzasz się na nowe warunki.

Masz pytania dotyczące nowej wersji, zmodyfikowanych pakietów lub zaktualizowanych warunków? Wyślij nam e-mail na adres info@tournifyapp.com.

;