Od rejestracji do rozdania nagród

Wydaliśmy nową aktualizację z dwoma dużymi ulepszeniami: możesz teraz rejestrować drużyny bezpośrednio przez Tournify do swojego turnieju, a planowanie turnieju stało się o wiele prostsze.

Własna strona rejestracji

Ważną częścią organizacji turnieju jest znalezienie drużyn. Jeśli organizujesz duży turniej z otwartą rejestracją, możesz teraz dodać stronę rejestracji do publicznej witryny turnieju. Ty decydujesz, jakie informacje chcesz otrzymywać od zespołów, wybierasz sposób rejestracji i ustalasz, jak ma wyglądać e-mail z potwierdzeniem. Resztą zajmie się Tournify: każda rejestracja jest automatycznie dodawana do Twojego turnieju, a formularz zamyka się automatycznie po osiągnięciu maksymalnej liczby drużyn. Jeśli połączysz Tournify z Mollie, możesz nawet poprosić zespoły o płatności bezpośrednio online. Mollie jest znanym dostawcą płatności i współpracuje z iDeal, Creditcard, Paypal i belgijskimi metodami płatności Bancontact, przyciskiem płatności KBC / CBC i przyciskiem Belfius Pay. Każda płatność zostanie przelana bezpośrednio na Twoje konto Mollie.

Łatwe planowanie

Nasz planer z funkcją przeciągnij i upuść zapewnia każdemu organizatorowi turnieju maksymalną elastyczność w tworzeniu harmonogramu meczów. Dzięki nowej aktualizacji sprawiamy, że harmonogram jest przyjemniejszy i bardziej przejrzysty. Na przykład każda grupa ma swój własny kolor i nawet jeśli pracujesz z wieloma dywizjami, możesz od razu zobaczyć, które dopasowania należą do której kategorii.

Inne ulepszenia

Oprócz tych zmian wprowadziliśmy pod koniec ubiegłego roku następujące (drobne) punkty:

  • Więcej opcji wsparcia i pomoc w tworzeniu turniejów.
  • Jeden turniej, wiele kont. Główny administrator może teraz nadawać uprawnienia.
  • Dodaj załączniki do publicznej witryny turnieju.
  • Licencja poprzez rozliczenie faktury, jako dodatek do opcji płatności bezpośrednio online.
  • Przy zakupie przez fakturę istnieje możliwość wpisania numeru referencyjnego
  • Po usunięciu turnieju, link z ogólnodostępnej strony internetowej będzie ponownie dostępny dla nowego turnieju.
  • Ulepszona funkcjonalność sortowania zespołów na stronie Uczestnicy.
  • W pokazie slajdów możesz wybrać dzień turnieju, w którym chcesz pokazać mecze z określonej puli. Jest to przydatne podczas zawodów, w których każdego dnia rozgrywanych jest dużo spotkań.
  • Nagłówek w publicznej witrynie został zmniejszony, a logo jest lepiej dopasowane.
;