Zawody fairplay oraz lista najlepszych strzelców

Stale dodajemy nowe funkcje do Tournify. Dlatego czas na krótkie podsumowanie wszystkich wiadomości z ostatnich miesięcy, zaczynając od najświeższych: statystyki najlepszych strzelców.

Lista zawodników i najlepsi strzelcy

Nowością w Tournify jest to, że możesz dodawać pojedynczych graczy do zespołu. Oprócz możliwości wyświetlania formatów drużyn za pośrednictwem publicznej strony internetowej turnieju, możesz śledzić statystyki zawodników. Weź pod uwagę obecność, strzelców bramek, żółte kartki i wybór „zawodnika meczu”. Ty decydujesz, co chcesz śledzić w sekcji Ogólne> Punktacja.

Stwórz rozkład szatni

Publiczna strona internetowa Twojego turnieju jest coraz lepszym zamiennikiem klasycznej broszury z programem. Możesz teraz przypisać szatnię każdemu zespołowi, aby uczestnicy wiedzieli, dokąd się udać przed przybyciem. Oczywiście możesz również dodać te informacje do swojego pokazu slajdów.

Logo drużyn

To była już dostępna opcja, ale nie dla wszystkich znana. W sekcji „Informacje o drużynie” na stronie Zespoły możesz również wybrać logo oprócz flagi. Prześlij logo dla każdego zespołu, a Twoja publiczna strona internetowa i pokaz slajdów będą jeszcze atrakcyjniejsze wizualnie. Logo są oczywiście również wyświetlane na stronie Mój zespół w publicznej witrynie internetowej, gdzie każdy może łatwo wyszukiwać i śledzić swoją drużynę.

W międzyczasie pracujemy nad dodaniem kolejnych języków do aplikacji i umożliwieniem przełączania działów, lokalizacji, pól i slajdów w kolejności. Czy chcesz samodzielnie zgłosić nowe funkcje? Przejdź do www.tournifyapp.com/manage/features (wymagane logowanie). Tutaj możesz samodzielnie zgłosić pomysł lub odpowiedzieć i głosować na pomysły innych użytkowników.

Inne ulepszenia

Oprócz wspomnianych aktualizacji wprowadziliśmy następujące drobne ulepszenia:

 • Teraz możesz łatwo dodać publiczną witrynę internetową do ekranu głównego telefonu. Wcześniej otrzymałeś komunikat o błędzie wskazujący, że turniej nie został znaleziony.
 • W przypadku wielodniowych turniejów lub zawodów strona Wyniki będzie teraz automatycznie pokazywać następny dzień, jeśli wszystkie mecze z poprzednich dni zostały już zakończone.
 • Zespoły są sortowane alfabetycznie na stronie Mój zespół i podczas organizowania zespołów na stronie Układ.
 • Mamy nowy numer telefonu i teraz zapewniamy wsparcie przez WhatsApp zamiast czatu na żywo Tidio. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc lub wysyłając wiadomość pod numer +31 20211 71 09.
 • Podczas tworzenia konta określana jest strefa czasowa.
 • Jeśli używasz Tournify w przeglądarce Internet Explorer, otrzymasz ostrzeżenie, że witryna może nie działać poprawnie w tej przeglądarce. Zalecamy korzystanie z nowoczesnej przeglądarki, takiej jak Google Chrome.
 • W formularzu rejestracyjnym domyślnie zapytaliśmy „Jaka jest nazwa Twojej drużyny?”. Możesz teraz samodzielnie zmienić to pytanie w ustawieniach strony rejestracji.
 • Możesz łatwo wyeksportować harmonogram meczów do formatu PDF. Ty wybierasz, które dni i części chcesz wyeksportować i czy mają być sortowane według pola, czasu, grupy czy zespołu. Naprawiono błąd polegający na tym, że podczas eksportowania harmonogramu meczów do formatu PDF dwa dni meczowe były drukowane razem.
 • Jeśli masz stałą subskrypcję Tournify, nie będziesz już otrzymywać monitów o aktualizację po skopiowaniu istniejącego turnieju.
 • Jeśli jesteś współadministratorem turnieju, możesz teraz edytować link do publicznej strony internetowej, jeśli masz do tego odpowiednie uprawnienia.
 • Dostępny jest przycisk do usuwania wyniku po jego wprowadzeniu.
 • Możesz teraz ustawić czas rozpoczęcia turnieju osobno dla każdego dnia meczowego.
 • Jeśli dokonujesz zakupu jako belgijski przedsiębiorca, numer VAT jest automatycznie sprawdzany, a dane adresowe są automatycznie wprowadzane.
 • Możesz teraz przypisać dostosowaną liczbę punktów do remisu bramkowego lub bezbramkowego.
 • Możesz teraz dodać dowolną liczbę sponsorów, ponieważ możesz ich podzielić na wiele bloków sponsorów po dwanaście logo każdy.
 • W przypadku remisu w meczu pucharowym nie było jasne, która drużyna wygrała na publicznej stronie internetowej. Zwycięska drużyna jest teraz podkreślona.
;