Zorganizuj turniej online

Z powodu koronawirusa pozostajemy ostatnio głównie w domu. Uprawianie sportów zespołowych nie zawsze jest możliwe i niestety wiele wydarzeń zostało odwołanych. Turniej online to świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze swoimi znajomymi lub kolegami z drużyny. Dzięki najnowszej aktualizacji Tournify organizacja takiego turnieju jest dużo łatwiejsza.

Rundy

Podczas tworzenia nowego turnieju możesz ustawić lokalizację jako „online”. W oparciu o format turnieju, który utworzysz, automatycznie dzielimy mecze do rozegrania na rundy. Opcjonalnie możesz połączyć datę i godzinę z tymi rundami. Wskazówka: jeśli organizujesz turniej z indywidualnymi graczami zamiast drużyn, możesz po prostu przełączyć się na indywidualny sport na stronie Uczestnicy.

Automatyczne losowanie i wolne losy

Na stronie podziału możesz losowo rozdzielić drużyny lub graczy na grupy za naciśnięciem jednego przycisku. W turnieju z systemem pucharowym drużyny otrzymują wolny los, jeśli żaden przeciwnik nie może zostać wylosowany w pierwszej rundzie gry.

Rejestracja online i wpisywanie wyników

Możesz udostępnić każdemu uczestnikowi unikalny link logowania. Dzięki temu mogą zarejestrować się online tuż przed rozpoczęciem turnieju, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszyscy są gotowi. Podczas turnieju uczestnicy mogą samodzielnie wprowadzać wyniki swoich meczów za pośrednictwem ogólnodostępnej strony internetowej turnieju. Jako organizator zawsze masz kontrolę i możesz łatwo rozwiązać konflikty, które powstają, gdy dwóch graczy wystawi inny wynik. Wskazówka: jeśli korzystasz ze strony rejestracji Tournify, możesz dodać unikalne linki logowania do wiadomości e-mail z potwierdzeniem, którą każdy użytkownik otrzyma po rejestracji.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji turnieju online? Chętnie Ci pomożemy! Sprawdź tę stronę demonstracyjną Tournify (w języku holenderskim) internetowego turnieju FIFA 20 lub skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub wysyłając SMS-a pod numer +31 20 211 71 09.

;